Povećati kapacitete kovid odjeljenja

Gradski štab za vanredne situacije Prijedor i lokalna Bolnica “Doktor Mladen Stojanović” u dva navrata uputili su dopis Ministarstvu zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske sa prijedlozima za povećanje kapaciteta kovid odjeljenja, rekao je v.d. direktora prijedorske bolnice Mirko Sovilj. “Jedan prijedlog je nadogradnja jednog…

Više... Povećati kapacitete kovid odjeljenja